• Vineri

    04 Decembrie
    08:00 - 08:45
    YOGA
    LUIZA BULGARU
    SALA 1
    08:10 - 08:55
    AEROBIC
    LOREDANA NARE
    SALA 2
    09:00 - 09:45
    BODY PUMP
    IONUT PAVAL
    SALA 2
    09:00 - 09:45
    CROSSBOX
    BALMUS IRINA
    CROSBOX
    10:00 - 10:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    12:00 - 12:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:00 - 17:45
    BOOT CAMP
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    17:00 - 17:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    18:00 - 18:50
    ZUMBA KIDS
    RALUCA STAN
    SALA 1
    18:00 - 18:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    18:00 - 18:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    19:00 - 19:45
    ZUMBA
    RALUCA STAN
    SALA 1
    19:00 - 19:45
    BODY PUMP
    IONUT PAVAL
    SALA 2
    20:00 - 20:45
    INDOOR CYCLING
    VALENTIN GRAUR
    CYCLING STUDIO
  • Sâmbătă

    05 Decembrie
    09:00 - 09:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    09:00 - 09:50
    PILATES
    MARILENA ZAHARIA
    SALA 1
    10:30 - 11:15
    INTERVAL TRAINING
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
  • Luni

    07 Decembrie
    08:00 - 08:45
    YOGA
    LUIZA BULGARU
    SALA 1
    08:10 - 08:55
    AEROBIC
    LOREDANA NARE
    SALA 2
    09:00 - 09:45
    BODY PUMP
    IONUT PAVAL
    SALA 2
    09:00 - 09:45
    CROSSBOX
    BALMUS IRINA
    CROSBOX
    10:00 - 10:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    12:00 - 12:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:00 - 17:45
    KHAI BO
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    17:00 - 17:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    18:00 - 18:50
    ZUMBA KIDS
    RALUCA STAN
    SALA 1
    18:00 - 18:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    18:00 - 18:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    19:00 - 19:45
    ZUMBA
    RALUCA STAN
    SALA 1
    19:00 - 19:45
    BODY PUMP
    IONUT PAVAL
    SALA 2
    20:00 - 20:45
    INDOOR CYCLING
    VALENTIN GRAUR
    CYCLING STUDIO
  • Marți

    08 Decembrie
    08:10 - 08:55
    AEROBIC
    LOREDANA NARE
    SALA 1
    09:00 - 09:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    10:00 - 10:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    12:00 - 12:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:00 - 17:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    17:00 - 17:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:30 - 18:15
    PILATES
    MARILENA ZAHARIA
    SALA 1
    18:00 - 18:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    18:00 - 18:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    19:00 - 19:45
    INTERVAL TRAINING
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    19:30 - 20:15
    YOGA
    LUIZA BULGARU
    SALA 1
    20:00 - 21:00
    INDOOR CYCLING
    CORNELIA NEGRUT
    CYCLING STUDIO
  • Miercuri

    09 Decembrie
    08:00 - 08:45
    YOGA
    LUIZA BULGARU
    SALA 1
    08:10 - 08:55
    AEROBIC
    LOREDANA NARE
    SALA 2
    09:00 - 09:45
    BODY PUMP
    IONUT PAVAL
    SALA 2
    09:00 - 09:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    10:00 - 10:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    12:00 - 12:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:00 - 17:45
    BAG BOXING
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    17:00 - 17:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    18:00 - 18:50
    ZUMBA KIDS
    RALUCA STAN
    SALA 1
    18:00 - 18:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    18:00 - 18:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    19:00 - 19:45
    ZUMBA
    RALUCA STAN
    SALA 1
    19:00 - 19:45
    BODY PUMP
    IONUT PAVAL
    SALA 2
    20:00 - 20:45
    INDOOR CYCLING
    VALENTIN GRAUR
    CYCLING STUDIO
  • Joi

    10 Decembrie
    09:00 - 09:45
    AEROBIC
    LOREDANA NARE
    SALA 1
    10:00 - 10:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    12:00 - 12:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:00 - 17:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    17:00 - 17:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    17:30 - 18:15
    PILATES
    MARILENA ZAHARIA
    SALA 1
    18:00 - 18:45
    AEROBIC
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    18:00 - 18:45
    CROSSBOX
    EDUARD BUJOR
    CROSBOX
    19:00 - 19:45
    INTERVAL TRAINING
    MIHAELA GHEBA
    SALA 2
    19:30 - 20:15
    YOGA
    LUIZA BULGARU
    SALA 1
    20:00 - 21:00
    INDOOR CYCLING
    CORNELIA NEGRUT
    CYCLING STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU ONE GYM

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută